КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри освятив храм в Ризоположенському монастирі

5 квітня Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри  митрополит  Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив  малий чин освячення  храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці  в чоловічому монастирі Положення ризи Божої Матері у Влахерні, що у с. Томашівка Фастівського району Київської області.

Храм зведений з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за типом храму Успіння Пресвятої Богородиці в Гефсиманії.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи –  Білогородський Миколай, Городницький Олександр, єпископи –  Макарівський Іларій, Антоній (Боровик), Ірпінський Климент, Фастівський Даміан, намісник монастиря архімандрит Вассіан (Кучерук), духовенство монастиря у священному сані.

Після освячення у храмі була звершена Божественна літургія.

Наприкінці богослужіння митрополит Онуфрій поздоровив намісника, братію та прихожан обителі з подією у житті монастиря, а також вручив благодійникам церковні нагороди.

***
Монастир був утворений як скит Свято-Введенського монастиря м. Києва рішенням Священного Синоду УПЦ у 2000-му році. Місце для монастиря було вибране братією монастиря за сприяння адміністрації Фастівського району на місці колишньої садиби пана Хаєцького.  Перша Літургія в обителі відслужена у 2001 році. У 2012 році Блаженніший Митрополит Володимир освятив  храм на честь Страстей Христових.

Фоторепортаж >>>

Tomashevka_osviashchenie_skit Vvedenskogo monasty`ria_01 Tomashevka_osviashchenie_skit Vvedenskogo monasty`ria_17 Tomashevka_osviashchenie_skit Vvedenskogo monasty`ria_32 Tomashevka_osviashchenie_skit Vvedenskogo monasty`ria_35

Просмотров: 185

Залишити відповідь