Прес-служба Української Православної Церкви повідомляє


27-28 липня в Києві відбудуться урочистості з нагоди Дня Хрещення Київської Русі та Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

В неділю 27 липня після Божественної літургії архієреї та духовенство міста Києва звершать традиційний молебень на Володимирській гірці .

В понеділок 28 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври єпископат Української Православної Церкви звершить урочисту Божественну літургію з нагоди Дня Хрещення Київської Русі та Дня пам’яті Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Особливо Церква в цей день буде молитися за упокій Блаженнішого Митрополита Володимира.

13 серпня в Святій Києво-Печерській Лаврі відбудеться Собор єпископів Української Православної Церкви, який обере нового Предстоятеля УПЦ.

Відповідаючи на інформаційні повідомлення в ЗМІ, прес-служба УПЦ офіційно повідомляє:

– В період святкування Дня Хрещення Київської Русі та під час проведення Собору єпископів УПЦ в Київ та інші єпархії Української Православної Церкви (включно з Кримом) не планується візитів Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. За інформацією з Московської Патріархії, Святіший Патріарх в День Хрещення Русі звершуватиме богослужіння в Кафедральному соборі Москви – Храмі Христа Спасителя.

– Участь в Соборі єпископів УПЦ 13 серпня братимуть виключно правлячі і вікарні архієреї Української Православної Церкви. На Собор єпископів УПЦ не планується запрошувати представників Московської Патріархії та інших Помісних Православних Церков.

Просмотров: 171

Залишити відповідь