ІЗРАЇЛЬ. Українські паломники моляться про мир в Україні

21 вересня розпочалась масова поїздка на Святу Землю, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви.

В ній беруть участь близько 600 вірян з різних міст України.

Програмою поїздки передбачено відвідання святих місць Галілеї, Єрусалиму, Віфлеєму, а також відвідання місця Хрещення Спасителя на березі Йордану. Паломники візьмуть участь у святковому богослужінні на честь свята Воздвиження Хреста Господнього, яке відбудеться в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового. Також прочан з України прийме під час аудієнції Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІІ. Масовий захід з відправки паломників на Святу Землю відбувається щороку. Цьогоріч в ньому взяли участь менше прочан, ніж це буває зазвичай. Це пов´язано з напруженою ситуацією як в Ізраїлі, так і в самій Україні, проте це спонукало прочан більш активно молитись про мир в обох цих країнах. Багато хто з вірян цілеспрямовано приїхав в Ізраїль, аби молитись за відновлення миру і добробуту в Україні.

Кульмінацією поїздки стане соборна молитва всіх українських паломників 27 вересня в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового, адже на святкову Літургію в цей день зберуться всі прочани, які перебуватимуть на той час в Ізраїлі.

Поїздка триватиме до 28 вересня.

Прес-служба Паломницького Центру  УПЦ

Просмотров: 37

Залишити відповідь