КИЇВ. Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Свято-Введенському монастирі

1 грудня, у день пам’яті святого мученика Платона, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Введенському чоловічому монастирі.

Його Блаженству співслужили Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Білогородський Миколай; єпископи: Макарівський Іларій, Угольський Антоній, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Южненський Діодор, Арцизький Віктор, а також духовенство обителі.

На Малому вході Блаженніший Владика нагородив благочинного монастиря, архімандрита Еразма, та архімандрита Вассіана правом носіння другого хреста.

Після закінчення богослужіння Митрополит Онуфрій привітав намісника монастиря єпископа Даміана з 55-річчям та нагородив його орденом святого князя Київського Ярослава Мудрого.

Просмотров: 2426

Залишити відповідь