ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ. У власність громади Могилів-Подільської єпархії УПЦ повернули два храми
2015-05-25
21 травня, у свято Вознесіння Господнього, в с. Озаринці Могилів-Подільського району Вінницької області (Могилів-Подільська єпархія) відбулося підписання чергової угоди між місцевою владою та Українською Православною Церквою про передачу храмових споруд у власність місцевої громади. Зокрема, Церкві повернули комплекс будівель і споруд храму Різдва Пресвятої Богородиці та храму Успіння Пресвятої Богородиці.ДОКЛАДНІШЕ →