Єпископ Боярський Феодосій взяв участь в прийомі з нагоди Національного свята Франції

14 липня 2016 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому французьким посольством в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Захід проходив в музеї “Мистецький Арсенал” з нагоди Національного свята Франції – Дня взяття Бастилії. Святковий прийом відвідали державні службовці, діячі релігії, науки, культури.

Від імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Феодосій привітав пані Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя та миру французькому народові.

15 липня, під час прес-конференції у Києво-Печерській Лаврі, присвяченій Всеукраїнському Хресному ходу, було вшановано пам’ять жертв теракту, який 14 липня стався у французькому місті Ніцца.

Просмотров: 207

Залишити відповідь