Понад 80 тисяч вірян взяли участь у Хресній ході центральними вулицями Києва (відео, фото)

За мінімальними підрахунками в урочистостях з нагоди свята Хрещення Русі взяли участь від 80-ти до 100 тисяч чоловік.

Після завершення молебню на Володимирській гірці Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, разом із єпископатом та духовенством очолив багатотисячний хресний хід із чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Нагадаємо, що вчора в Київ дісталися учасники Всеукраїнського хресного ходу миру, любові та молитви за України з заходу та сходу країни. Десятки тисяч вірян подолали сотні кілометрів. Зі Святогірської лаври прочани вийшли 3 липня, з Почаївської — 9 липня. Сьогодні молитовна хода зустрілася на Європейській площі та завершила свій хід в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. На Володимирську гірку прибули також кияни та вірні з усіх єпархій Української Православної Церкви.

За попередніми підрахунками в урочистостях з нагоди свята Хрещення Русі 27 липня 2016 року взяли участь понад 80 тисяч православних вірян.

Хресний хід розтягнувся на відстань не менше 3 кілометрів, шириною не менше 20 метрів. Відповідно, площа молитовної ходи — не менше 60 000 квадратних метрів. Тож, за мінімальними підрахунками у хресній ході в столиці взяли участь від 80-ти до 100 тисяч чоловік.

50Багаточисленна хода пройшла центральними вулицями Києва. Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом із усім духовенством та мирянами молитвно пом’янув всіх, хто загинув під час трагічних подій лютого 2014 року.

Всеукраїнський хресний хід супроводжували чудотворні ікони: головною святинею східного крила стала Святогріська ікона Богородиці, західного — Почаївський образ Божої Матері. Ці, а також інші шановані ікони зі Сходу, Заходу, Півдня і Півночі України були принесені на Володимирську гірку. А також святі ікони «Благословення Святої Гори Афон» і преподобного Антонія Печерського, які доставила в Україну офіційна делегація УПЦ на чолі з Предстоятелем та братія Святої Гори спеціально до святкування 1000-літнього ювілею древньоруського чернецтва на Афоні.

Нагадаємо, що сьогодні о 17:00 буде звершено Всенічне бдіння на площі біля Успенського собору Лаври, а завтра також на площі о 9:00 — Божественну літургію. У ці дні можна буде поклонитися усім святиням урочистостей.

Просмотров: 7582

3 коментарі

  1. Спаси всех Господи!!!Слава Богу за все!Пресвятая Богородица помири правителей и народ наш!р.б.Владислав Винницкая и Барская епархия.

  2. Спаси, Господи, люди Твоя и благослови достояние Твое!
    Многая и благая лета участникам Крестного хода!
    Митрополиту Онуфрию крепости духовной!
    Мария, Москва.

Залишити відповідь