Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив престольне свято у храмі при дитячому оздоровчому центрі (фото)

Центр розташований на березі річці Дністер поблизу села Непоротове на Буковині. Тут відпочивають та оздоровлюються вихованці дитячого інтернату, яким опікується братія Свято-Вознесенського Банченського монастиря

49 серпня 2016 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеімонівському храмі при дитячому оздоровчому центрі поблизу села Непоротове Сокирянського району Чернівецької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Храм на території оздоровчого центру дитячого будинку села Молниця було збудовано три роки тому. Вихованцями закладу опікується братія Свято-Вознесенського Банченського монастиря.

Його Блаженству співслужили намісник обителі єпископ Банченський Лонгин, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, а також братія монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до духовенства, вихователів і дітей зі словом проповіді.

2За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час Літургії Блаженніший владика звершив ієрейську хіротонію насельника Банченського монастиря ієродиякона Варлаама (Плешки).

Після одпуста Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх присутніх з престольним святом та окропив усіх святою водою. Також Його Блаженство удостоїв церковних нагород братію Банченського монастиря.

Напередодні ввечері Предстоятель молився за богослужінням у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців.

Просмотров: 2225

Залишити відповідь