У Києво-Печерській Лаврі відбулося відкриття XVI Міжнародних Успенських читань

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Предстоятель Української Православної Церкви

29 вересня 2016 року, в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося відкриття XVI Міжнародних Успенських читань. Цього року тематикою конференції є «Довіра. Гідність. Милосердя». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

phoca_thumb_l_img_5028З благословення Блаженнішого Митрополит Київського і всієї України Онуфрія в урочистому відкритті взяв участь вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій. Його Преосвященство виголосив вітальний адрес Предстоятеля Української Православної Церкви учасникам щорічної конференції.

В рамках пленарного засідання пролунало також вітальне слово керуючого справами УПЦ, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, яке зачитав перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

phoca_thumb_l_img_5027Успенські читання – це міжнародна богословська конференція, вперше скликана у Києві у 2001 році. У науковому форумі беруть участь вітчизняні й іноземні богослови, котрі мають на меті сприяти взаєморозумінню між представниками різних християнських конфесій і вдосконалити богословську освіту в Україні. Організатором наукового форуму виступає вітчизняне видавництво “Дух і літера”.

Просмотров: 277

Залишити відповідь