В Україні зустріли Благодатний Вогонь з Єрусалиму (фото)

15 квітня о 21:00 офіційна делегація Української Православної Церкви доставила в Україну Благодатний Вогонь, що зійшов сьогодні у Єрусалимі о 14:22 за київським часом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Делегацію, яку очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, зустрічали в міжнародному аеропорті Бориспіль голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент, клірики різних єпархій Української Православної Церкви, а також представники ЗМІ.

Після прибуття владика Антоній відповів на запитання журналістів стосовно цьогорічної події зішестя Благодатного Вогню, а також роздав святиню духовенству. Представники єпархій, що зустріли делегацію, розвезуть Благодатний Вогонь усіма куточками нашої держави.

Сьогодні близько 23.00 у Києво-Печерській Лаврі на площі перед Успенським собором, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій за традицією роздасть вірянам Благодатний Вогонь. Після цього Предстоятель очолить урочисте Пасхальне богослужіння в Трапезному храмі Лаври, яке також будуть транслювати різні телевізійні та радіоканали.

Просмотров: 2244

Залишити відповідь