Представники влади разом з Українською Православною Церквою вшанували пам’ять героїв-чорнобильців (фото, відео)

26 квітня 2017 року, в 31-ю річницю катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, представники Української Православної Церкви взяли участь у державній церемонії покладання квітів до меморіального кургану «Героям Чорнобиля». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в пам’ятній акції від  Української Православної Церкви були присутні вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, настоятель храмового комплексу на честь Архістратига Божого Михаїла протоієрей Богдан Штим та духовенство Київської єпархії.

У церемонії вшанування пам’яті воїнів та героїв Чорнобиля взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, народні депутати, представники Київської міської державної адміністрації, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих героїв Чорнобиля.

Присутні поклали квіти до кургану пам’яті і вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС під поминальний дзвін Свято-Михайлівського храму.

Традиційно у ніч на 26 квітня звершується заупокійне богослужіння, за яким присутні ліквідатори аварії на ЧАЕС та представники громадських організацій. Після його завершення, о 1 годині 23 хвилині (в мить, коли вибухнув реактор на 4 блоці ЧАЕС), лунає поминальний набат, кількість ударів якого дорівнює кількості років, які відділяють нас від тієї страшної катастрофи.

 

Просмотров: 1137

Залишити відповідь