Парафіяни Свято-Георгіївського храму на Франківщині просять молитв. У неділю розкольники планують захоплення їхнього храму

У неділю 22 жовтня 2017 року в с. Острівець Городенківського району Івано-Франківської області за підтримки озброєних націоналістичних угрупувань «священики Київського патріархату» готують силове захоплення православного Свято-Георгіївського храму. Місцеві жителі благають про молитовну підтримку. Про це повідомляє Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на інформацію з регіону.

Парафіяни звернулися за захистом до органів місцевої влади та до правоохоронних структур, однак не отримали ніякої відповіді. У зв’язку з цим, віруючі УПЦ в селі Острівець на Франківщині просять всіх небайдужих піднести молитву про недопущення наруги і захоплення розкольниками їхнього храму.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2017 року за ініціативи селищного голови с. Острівець в приміщенні сільради відбулися збори села, участі в яких  не брали представники місцевої релігійної громади  УПЦ. Проте на цьому ж заході були присутні представники Київського Патріархату, які безсоромно ображали віруючих УПЦ та закликали до релігійної нетерпимості і дискримінації. Рішення сільських зборів вразило своєю абсурдністю. Вірян УПЦ, не запитавши їх згоди, зобов’язали перейти в розкольницький «Київський патріархат».

18 жовтня 2017 року Свято-Георгіївською релігійною громадою було подано заяву до Городенківського ВП ГУНП про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 161 КК України.

Віруючи жителі с. Острівець зверталися і до голови Івано-Франківської ОДА, і до регіональних відділень СБУ та МВС. Однак, ніякої відповіді від чиновників не отримали і опинилися сам на сам перед загрозою фізичного перешкоджання звершувати молитву і святі Таїнства Православної Церкви.

У ситуації, коли місцева влада систематично потурає злочинам на релігійному ґрунті, православні жителі Івано-Франківської області мають надію лише на Бога.

Разом зі своїм настоятелем протоієреєм Миколаєм Богаченком вони звертаються із великим проханням – піднести молитви про недопущення наруги над православними святинями і загарбання їх розкольниками.

Фото храму report.if.ua

Просмотров: 819

1 коментар

Залишити відповідь