Православних вірян під прицілом змусили покинути храм УПЦ у селі Птича

За допомогою озброєних радикалів прихильники «Київського патріархату» знову захопили Успенський храм с. Птича Дубенського району Рівненської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії.

«Із сумом повідомляємо, що після того, як увечері 2 квітня з’явилася інформація про офіційне зняття арешту зі Свято-Успенського храму в селі Птича Дубенського району, прихильники Київського Патріархату захопили храм силою», — йдеться в повідомленні.

Близько 23.50 до храму приїхали автомобілі з бійцями «Айдара» і «Азова», і з їх допомогою розкольники за лічені хвилини виштовхали з церкви представників громади УПЦ, погрожуючи зброєю. Парафіяни називають подію не інакше, як терористичний акт.

Два наряди поліції, які чергували біля храму, не втручалися в події.

Міжконфесійне протистояння в селі Птича триває з листопада 2014 року. Успенський храм кілька разів піддавався спробам захоплення з боку представників «Київського патріархату» і бойовиків «Правого сектора», врешті-решт був закритий до судового рішення питання. Громада УПЦ кілька разів доводила в суді право власності на храм, а сама церква і парафіяльний будинок перебували під арештом. 2 квітня 2018 року, за клопотанням Успенської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви, Дубенський районний суд скасував тимчасово накладено арешт на храм села Птича.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1861

Залишити відповідь