У Мелітополі цієї ночі жорстоко вбили 66-річного сторожа храму УПЦ (+фото, оновлено)

Поки жертва стікала кров’ю від травми черепа, грабіжники пиячили поряд.

Сьогодні, 19 червня, близько першої години ночі, двоє невідомих під час пограбування жорстоко побили 66-річного сторожа храму великомученика Пантелеімона в Мелітополі (Запорізька область). Чоловіка знайшла церковна працівниця вранці. Увесь цей час він лишався у свідомості та помер у лікарні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Грабіжники залізли на територію храму через паркан. Коли Анатолій (так звали сторожа) побачив їх, розпочалася бійка. Зловмисники жорстоко побили його, розбили  череп і лишили лежати на землі. Самі ж вдерлися в їдальню, яка знаходиться також на території, і просто сиділи й випивали там…», — розповів настоятель храму протоієрей Миколай Лукащук.

Про подробиці злочину священику встиг розповісти сам сторож.

«Анатолія знайшла працівниця храму. Вона відразу зателефонувала мені. Я викликав швидку, поліцію, — зазначив о. Миколай. — Коли прибув, він ще був при свідомості. Проте, навіть очей не міг відкрити, наскільки все лице опухло від побоїв. Я встиг поставити йому декілька запитань. Він сказав, що грабіжників було двоє. Потім його відвезли до лікарні, де він майже відразу помер».

За словами настоятеля, поліція наразі відпрацьовує ряд версій. На місце події прибули керівники місцевих правоохоронних органів, представники СБУ.

Зловмисники у пошуках поживи влаштували безлад по всьому храму, але знайшли лише 300 грн., забрали зі сторожки своєї жертви деякі речі.

Протоієрей Миколай просить молитов за нп. р. Б. Анатолія.

У поліції Мелітополя констатують, що стався озброєний напад на недобудовану церкву, в результаті якого загинула людина. “Поліція встановлює підозрюваних, там працюють експерти”, — розповіли у відомстві і додали, що пізніше повідомлять більш детальну інформацію.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2441

Залишити відповідь