Парафіяни УПЦ в смт. Богородчани продовжують молитовне стояння під зачиненим храмом

Громада Свято-Троїцького храму смт. Богородчани Івано-Франківської єпархії з настоятелем прот. Володимиром Шуваром продовжує своє молитовне стояння під зачиненим храмом.

10 лютого 2019 року, у неділю, та 12 лютого, в свято Собору святителів Василія Великого, Григорія Богослова, Іоанна Златоустого під стінами храму була звершена Божественна літургія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Чисельна парафія, маючи всі документи, що підтверджують право здійснювати богослужіння у згаданому храмі, просить місцевих очільників влади припинити дискримінацію українців за релігійними ознаками, зупинити порушення прав віруючих, а також вирішувати спірні питання, як у цивілізованому суспільстві, у межах правового поля.

Нагадуємо, уночі з 31 січня на 1 лютого 2019 року невідомими особами було здійснено проникнення шляхом злому замків до культової споруди, викрадення речей з храму, а також  заміна замків на дверях храму. Внаслідок чого, віряни не можуть потрапити до власного храму та змушені молитися просто неба.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 418

Залишити відповідь