Біля Чернівецької ОДА розпочалося цілодобове загальноєпархіальне молитовне стояння (+відео, оновлено)

Віряни УПЦ вирішили молитися біля стін ОДА, оскільки їхній храм, після рейдерського розпорядження в.о. голови ОДА, у них відібрали прихильники «ПЦУ».

Сьогодні, 18 травня 2019 року, після того як було захоплено Свято-Успенський храм УПЦ с.Товтри, парафіяни розпочали цілодобове молитовне стояння під стінами Чернівецької Обласної державної адміністрації «до тих пір, доки не будуть відмінені всі рейдерські розпорядження в.о. голови області Павлюка Михайла». Згодом молитовне стояння було оголошено загальноєпархіальним, повідомляє  Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Чернівецько-Буковинскька єпархія приєднується до молитовного цілодобового стояння, — зазначено на офіційній сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії у фейсбук . — Приходьте та підтримайте віруючих Української Православної Церкви. Об’єднаємся в спільній молитві до Господа Іісуса Христа, щоби нарешті запанував міжрелігійний мир на Буковині і закінчилося беззаконня.

Приходьте в будь-який час доби, беріть чай та теплі речі. Постійно буде читатися СВЯТА ПСАЛТИР та акафісти».

Нагадаємо, сьогодні вранці за підтримки поліції, яка забезпечила доступ до дверей Свято-Успенського храму УПЦ, та за згоди голови сільради активісти «ПЦУ» зрізали замки на дверях храму УПЦ та захопили його.

Настоятель релігійної громади с. Товтри протоієрей Іоанн Радул разом з парафіянами вийшли під стіни Чернівецької ОДА, де звершили всенічне бдіння та оголосили про цілодобове молитовне стояння. Прес-служба єпархії вела пряму трансляцію з місця події.

Молитовне стояння під Чернівецькою ОДА продовжувалося всю ніч, триває і надалі.

Наразі запроваджено кримінальні провадження про перешкоджання здійсненню релігійних обрядів релігійній громаді Cвято-Успенського храму УПЦ с.Товтри та за вчинення посадовими особами Чернівецької ОДА службового підроблення, а саме видачу завідомо неправдивих розпоряджень.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 807

Залишити відповідь