Провокації на Закарпатті: агресивні представники «ПЦУ» проти священика й неповнолітніх дітей

Увечері 19 червня 2019 року в смт. Ясіня Лопушанка Рахівського району Закарпатської області представники «УПЦ КП» (ПЦУ) влаштували чергову провокацію. До будинку, в якому проживає священик Сергій Слісаренко, що має трьох неповнолітніх дітей, увірвалися на подвір’я півтора десятка  агресивно налаштованих жінок, котрі відносять себе до релігійної організації «ПЦУ». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт zido.com.ua.

У грубій формі та з нецензурними словами прихильниці цієї структури стали виганяти о. Сергія з будинку. Варто зазначити, що він тут проживає офіційно, маючи відповідні документи та прописку, сплачує всі комунальні послуги.

Потерпілі викликали поліцію, котра обіцяла приїхати й навести порядок.

Як інформує видання, це вже не перший такий випадок провокацій щодо священнослужителів УПЦ. В суботу погрози від представників УАПЦ (ПЦУ) отримав настоятель Преображенського храму о. Іоанн Ткач.

Журналісти звертають увагу представників правоохоронних органів на ці факти й вимагають належним чином відреагувати та притягнути винуватців до відповідальності й називають прізвища організаторів цього масового хуліганства: Володимир Гиря, Боклажук Марія, Прокопюк Любов, Спасюк Марія.

«Звертаємося ще раз до працівників поліції притягнути згаданих осіб до кримінальної відповідальності за хуліганські дії», — йдеться у статті.

Просмотров: 1351

Залишити відповідь