«Слово Предстоятеля»: Вірна Богові людина отримує від Нього дар більший, ніж жертвує (відео)

22 червня 2019 року в ефірі телеканалу «Інтер» вийшов тридцять шостий випуск щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на телеканал «Інтер».

Предстоятель розповів, що саме об’єднало в один сонм всіх святих, які «жили в різні історичні епохи, в різних політичних умовах, які були різного соціального походження, різних професій і різного віку — були  багаті і бідні, були землероби і ремісники, були царі і прості люди, були дорослі, старі і немовлята», та «сьогодні предстоять перед Престолом Божим і моляться за нас грішних».

Блаженніший владика нагадав житія декотрих святих, які показали приклад найвищого сповідання Бога — «заради Бога вони готові були віддати своє життя». Таким чином він пояснив слова Спасителя: «Хто Мене визнає перед людьми, того перед Небесним Отцем Моїм визнаю й Я» (Мф. 10: 32).

Блаженніший Митрополит Онуфрій також розповів, що значать в Євангеліє наступні слова, які часто в людей викликають сумнів: «Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний» (Мф. 10: 37).

«Коли люди чують це, то спокушаються, бо як можна ненавидіти батька. Та Бог не каже нам ненавидіти, Він каже, що любити слід навіть ворогів, не те що батьків. Але Бога потрібно любити більше, ніж батька і матір. Чому? Тому що вони є знарядям в руках Божих, через яких Бог привів нас у світ», — пояснив Архіпастир.

Предстоятель підкреслив, що «та людина, яка вірна Богові у всьому і скрізь, та людина, яка любить понад усе Бога, отримує дар від Бога більший, ніж вона пожертвувала [заради Святої віри], та людина отримує мир, спокій, а в майбутньому сподобляється вічного спасіння у Христі».

«Намагаймося бути святими, робити все, щоб ми жили святим життям, і Бог і нас наповнить миром, любов’ю, щастям, і ми будемо благословенні в цьому віці і в віці майбутньому», — закликав владика.

Відеозвернення Предстоятеля Української Православної Церкви — щосуботи в ефірі телеканалу «Інтер», або на YouTube-каналі за посиланням.

Дивіться також проповіді Блаженнішого Митрополита Онуфрія на YouTube-каналі Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2285

Залишити відповідь