День Хрещення Русі — 2019. Текстова трансляція (оновлюється)

Сьогодні, 27 липня 2019 року, вся православна Україна збирається в столиці на урочистості Дня Хрещення Русі, щоб об’єднатися у спільній молитві за мир та добробут нашої держави на Володимирській гірці, під час Великого Хресного ходу з шанованими святинями нашого краю та під час Богослужінь в Києво-Печерській Лаврі.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ слідкує за подіями та оперативно  інформуватиме про усі особливості цих святкових днів.

9:00. Розпочалася Божественна літургія на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, яку очолює Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні сонму архієреїв УПЦ та представників Помісних Церков.

Пряму трансляцію веде телеканал “Інтер”:

Прямая трансляция Божественной литургии в Киево-Печерской лавре

Прямая трансляция Божественной литургии в Киево-Печерской лавре.

Gepostet von Inter TV-Channel am Samstag, 27. Juli 2019

00:20. Божественну літургію очолив Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

28 липня. 00:10. Нічна молитва перед святинями у Лаврі триває.

Черга молільників не зменшується. Всі поспішають вклонитися та помолитися Пресвятій Богородиці та святим Православної Церкви перед чудотворними образами та мощами, які прибули з усіх куточків нашої країни.

За декілька хвилин розпочнеться Божественна літургія, яку очолить архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

15:23. Відбувається всенічне бдіння в Києво-Печерській Лаврі, за яким моляться безліч віруючих.

Пряма трансляція: https://lavra.ua/translyatsii/

15:15. 300 тисяч [!] православних вірян цього року взяли участь у Хресному ході до Дня Хрещення Русі — такі цифри озвучив під час брифінгу після Хресного ходу Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній.

14:46. А тим часом Хресний хід досі триває… Слава Богу!

14:40. У Києво-Печерській Лаврі молитовну ходу очікують намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, до Лаври заходять перші хрестоходці. Біля брами Лаври Хресний хід зустрічають також віруючі.

14:35. Хресний хід наближається до Києво-Печерської Лаври. Видно вже перші хоругви.

Не обійшлося, на жаль, без провокацій — знайшлися ті, хто замість того, аби долучитися до соборної молитви за мир і розділити разом радість від єднання у вірі, вирішив «погратися» — покидати у Хресний хід петарди… Люди не припиняють підносити молитви і всьому радіти! Зі святом усіх!

А на Володимирській гірці нарешті долучаються до Хресного ходу останні віряни…

14:28. Триває Великий Хресний хід, який очолює Блаженніший Митрополит Онуфрій із сонмом архієреїв УПЦ і Помісних Православних Церков.

Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Предстоятель разом з усім духовенством та мирянами помолився за упокій душ тих, хто загинув у трагічних подіях лютого 2014 року.

14:12. Вже майже біля «Мистецького Арсеналу» видно вірян, які прямують Хресним ходом зі святинями та молитвами до Києво-Печерської Лаври, а на Володимирській гірці все йдуть і йдуть віряни…

13:50. Початок Хресного ходу вже біля Верховної ради, а з Володимирської гірки все йдуть і йдуть віряни нескінченним потоком…

13:30. Завершився молебень на Володимирській гірці.

Ось-ось озпочнеться масштабний багатотисячний хресний хід із мощами 20-ти святих та 5-ма чудотворними іконами до Києво-Печерської Лаври. Пряму трансляцію урочистостей дивіться на телеканалі “Інтер”.

Читайте: Предстоятель Української Православної Церкви очолив урочистий молебень на Володимирській гірці з нагоди Дня Хрещення Русі

13:00. Розпочався молебень на Володимирській гірці на чолі з Предстоятелем нашої Православної Церкви —Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Дивіться пряму трансляцію на телеканалі «Інтер».

12:40. Віруючі зустрічають Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Володимирській гірці…

12:23. Біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру — Хрестителю Русі зібралося дуже багато людей. Священники, монахи, монахині, миряни моляться в очікуванні на початок молебну!.. Настільки багато людей вже зараз зібралося, що віряни збираються також над самою гіркою, на верхів’ї.

Сестри милосердя також приїхали на Володимирську гірку:

— Ми прибули, щоб пам’ятати цю дату і зміцнитися у вірі. Нас, 25 сестер милосердя, приїхало, серед нас одна дівчинка, як бере участь вперше…

Запорізька єпархія:

— Нас 49 чоловік приїхало, ми вже не перший раз приїздимо!

Білоцерківська єпархія:

— Будемо молитися за нашу Україну, щоб буле краще життя!

Рівненщина:

— Будемо молитися за мир, за цілісність, за віру православну, що дітей, щоб Бог нас помилував!..

Продовження: в очікуванні молебню

Gepostet von Українська Православна Церква am Samstag, 27. Juli 2019

12:12. На Володимирську гірку вже прибувають ієрархи Української Православної Церкви та представники Помісних Православних Церков. Дорогою Архіпастирі благословляють вірян.

Прибули Архіпастирі

Gepostet von Українська Православна Церква am Samstag, 27. Juli 2019

12:07. На Володимирській гірці також — парафіяни Свято-Успенського храму УПЦ Васловівці Буковини, разом зі всією великою православною громадою пройдуть Хресним ходом, бо вони теж підтримують вибір рівноапостольного князя Володимира бути вірнимбути православним.

«Дякуємо вам, гонителі православної віри, що зміцнили нашу любов до Бога, що об’єднали нас в одну сім’ю, що дали можливість відчути, що таке Божа Благодать,.. яка щохвилини підтримує і надає нам сили», — така  спільна думка парафіян храму.

Ще 27 січня, після Літургії, віруючі Васловівці вимушені були залишитися в храмі, відстоюючи свою віру. Сьогодні вже 27 липня — 180 діб молитовного стояння, а релігійна громада і понині в храмі і ні на хвилину не залишила свою святиню.

11:59. Не тільки духовенство, віряни, а й журналісти вже зібралися на Володимирській гірці. Камери напоготові…

11:47. Вже велика кількість вірян зібралися на Володимирській гірці та чекають на початок молебну.

11:30. Усе більше людей збирається на Володимирській гірці. Що привело людей різного віку — від немовлят до сивих бабусь — сьогодні на Володимирську гірку — звернулися ми до вірян із таким питанням.

Віряни з Хмельниччини:

— Ми були на урочистостях уже минулого року, хоч нас трохи тоды гнали, та ми були :). Цього року ми доїхали без пригод та перешкод. Ми — веселі, щасливі! Сьогодні ми зарнку приїхали і сьогодны ж — додому.

Будемо молитися про мир в Україні, про любов, за єдність Православ’я, за всіх ближніх!

Віряни з Тернопільщини:  

— Нас приїхало 127 чоловік, ми з Почаєва. Є багато людей, які приїхали вперше.

Ви знаєте, про нас тут, у Києві, добре потурбувалися. Нас зранку зустріли, нагодували київські парафіяни.

Будемо молитися за наших людей, за наш народ, за мир в Україні, за владу, щоб був спокій, щоб встановився мир у державі, щоб люди повернулися додому.

— Говорять, пишуть у ЗМІ, що у вашому регіоні нині дуже неспокійно…

— Ні, в нас спокійно! Те, що говорять, неправда, в нас все добре. Люди всі добрі, всі тільки раді один одному — лише приходьте до храму, моліться… Усе спокійно!

НАЖИВО. Віруючі з усієї України збираються на Володимирську гірку

Gepostet von Українська Православна Церква am Samstag, 27. Juli 2019

11:10. Люди прибувають до Володимирської гірки. На вході охоронці перевіряють наявність заборонених речовин та предметів. Цього року немає «ганебних» рамок, через які в минулі роки змушували проходити вірян.

10:30. Команда Інформаційно-просвітницького відділу до роботи готова. Зустрінемося на Володимирській гірці!

9:30. Духовенство та віруючі поспішають вклонитися преподобним Печерським та вшанувати пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира.

Ранок 27 липня. 9-00. До Києво-Печерської Лаври під’їжджають автобуси. Ми зустріли православних з  Хмельницької, Чернівецької, Волинської, Тернопільської, Рівненської єпархій. Присутня поліція.

Нічна молитва вірян Чернівецько-Буковинської єпархії. Акафіст Іісусу Сладчайшому.

Більшість паломників з різних єпархій виїхали ще вчора, 26 липня.

Щоб подолати близько 500 кілометрів прочани з Дніпропетровська вирушили в путь ввечері.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2697

Залишити відповідь