У Київських духовних школах розпочались вступні іспити (+фото)

30 липня 2019 року розпочалась вступна кампанія у Київську духовну академію і семінарію. Іспити триватимуть до 3 серпня. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт духовної школи.

Традиційно перед початком іспитів в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері відбувся молебень, який очолив ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр.

Київська духовна семінарія — вищий навчальний заклад, який готує священнослужителів. Термін навчання — 4 роки.

У семінарію приймаються православні юнаки та чоловіки у віці до 35 років, які мають повну загальну середню або вищу освіту. Абітурієнти повинні пройти співбесіду і здати усні іспити з наступних дисциплін: Біблійна історія Старого і Нового Завітів, Основи Православного віровчення, написати твір на біблійну або церковно-історичну тему, показати тверде і осмислене знання основних молитов напам’ять.

Київська духовна академія — вищий навчальний заклад Української Православної Церкви, який готує священнослужителів, викладачів духовних навчальних закладів і фахівців в області богословської науки для Церковних установ. Термін навчання у магістратурі — 2 роки.

Кандидати на вступ у КДА складають іспити з трьох богословських дисциплін, іноземної мови та пишуть твір на одну із заданих тем.

У цьому році бажання отримати духовну освіту в КДАіС виявили майже три сотні абітурієнтів на стаціонарне та заочне відділення.

Просмотров: 1339

Залишити відповідь