Напередодні Дня інтронізації Предстоятель очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

Духовенство та віряни з різних єпархій УПЦ прибули до столиці, щоб привітати Блаженнішого Митрополита Онуфрія з п’ятою річницею обрання на Київську митрополичу кафедру.

16 серпня 2019 року, напередодні Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося всенічне бдіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій. Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської обителі та гості у священному сані.

День інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія: вечірня

День інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія;Пам'ять семи отроків у Єфесі: вечірняПостійна адреса онлайн-трансляцій Лавриhttps://lavra.ua/translyatsii/

Gepostet von Українська Православна Церква am Freitag, 16. August 2019

Завтра Божественна літургія в Успенському соборі розпочнеться о 9:00.

Інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано  Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ  13 серпня 2014 року, відбулася 17 серпня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі .
Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 3704

Залишити відповідь