У Синоді Еладської Православної Церкви назвали «ПЦУ» «нерукопокладеними та забороненими розкольниками»

Четвер, 29.08.2019 08:39

28 серпня 2019 року під час роботи Священного Синоду Еладської Православної Церкви, на якому піднімалось питання визнання або невизнання проекту Фанару в Україні, дане питання було названо особливим, а Предстоятель ЕПЦ відмовився від такої відповідальності та передав справу на розгляд Архієрейського собору. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на грецьке видання Ромфея.

“Ми визнаємо спільно привілею Архієпископа (Ієроніма – ред.) керувати даною темою особисто”, — зазначив один із синодальних ієрархів, передає видання.

Архієпископ Афінський та всієї Еллади Ієронім ІІ з великим інтересом вислухав позиції синодалів та подякував їм за підтримку та визнання його привілеїв. «Я не можу взяти на себе таку відповідальність, я передам її в ієрархію», – сказав Предстоятель Еладської Православної Церкви.

Повідомляється, що вищезгаданий представник Синоду також додав: “В інших випадках не потребувалося від всієї ієрархії визнання автокефалії так само, як це було з іншими автокефаліями на Балканах. Тут ми маємо особливий випадок з нерукопокладеними, розкольниками, котрі були ще й відлученими”.

Грецькі журналісти розповіли, що “синодали не приховували свого занепокоєння, оскільки тема про українське питання була внесена на кінець роботи Синоду без повідомлення та без її включення в денний порядок”.

Зазначається, що ексклюзивні джерела Romfea.gr повідомляють про те, що “українське питання” буде розглянуто “після виборів Митрополитів у жовтні”.

Читайте також: Еладська Православна Церква вчергове не прийняла рішень щодо визнання українських розкольників

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні

Просмотров: 6314

Залишити відповідь