Молодь Буковини взяла участь у зустрічі православної молоді в Румунії

1500 православних молодих людей із Румунії, Молдови та України зібралися разом у м. Ясси (Румунія) на зустріч православної молоді «Молодь у суспільстві», що проходила 23—25 серпня 2019 року. З благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, у форумі взяла участь молодь Буковини, у супроводі кліриків Чернівецько-Буковинської єпархії ієрея Миколая Мамоля та ієрея Георгія Мороз, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу єпархії

Під час програми заходу учасників змогли вклонитися мощей святої Параскеви Сербської та здійснити паломництво до монастирів у Яссах.

Також були організовані відеоконфереції з відомими людьми, які приходили до Православ’я вже у зрілому віці, та читалися доповіді за різними секціями. Кожний день починався з богослужіння і закінчувався спільними вечірніми молитвами.

Насамкінець заходу православну молодь Чернівецько-Буковинської єпархії запросили до участі у форумах православної молоді, що проходитимуть у наступні роки.

Зустріч православної молоді організовується вже другий рік поспіль у місті Ясси (Румунія).

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні

Просмотров: 171

Залишити відповідь