На Миколаївщині пройдуть щорічні збори військових священників УПЦ

23—25 вересня 2019 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в м. Очакові Миколаївської області відбудуться щорічні збори священників, які відповідають за співпрацю зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України в усіх єпархіях Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Під час зборів будуть обговорені актуальні питання душпастирської опіки військовослужбовців відповідно до останніх змін чинного законодавства та перспективи подальшої співпраці з військовими формуваннями України; розглянуті питання використання храмів на території військових частин згідно з наказом Генерального штабу ЗСУ від 20.11.2018 року 417 «Про затвердження положень про духовні центри Збройних Сил України»; підбиті підсумки співпраці УПЦ і військових формувань у поточному році; вивчений досвід роботи з військовослужбовцями і правоохоронцями у Миколаївській єпархії.

Учасникам зборів необхідно подати звіт про роботу з військовослужбовцями, а головам Військових відділів варто підготуватися до виступів із доповідями.

Детальну інформацію щодо організаційних питань можна отримати у Синодальному військовому відділі за тел.: 044-254-39-30.

Про участь у зборах необхідно повідомити організаторів до 10 вересня 2019 року за вказаними телефонами або за електронною адресою: [email protected].

Фото учасників щорічних зборів військових капеланів УПЦ, 2018 рік

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні

Просмотров: 408

Залишити відповідь