На Харківщині в Ізюмській єпархії освятили храм на честь Архістратига Михаїла

Неділя, 15.09.2019 17:38

14 вересня 2019 року, в початок індикту — церковне новоліття, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив освячення храму на честь Архістратига Михаїла та Божественну літургію в с. Леб’яже в Зачепилівському районі Харківської області, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Ізюмської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Печенізького благочиння та Вознесенського кафедрального собору.

Після чину освячення митрополит Єлисей очолив у храмі першу Божественну літургію.

По закінченні богослужіння правлячий архієрей звернувся до вірян зі словом.

«Сьогодні у нас світла духовна урочистість з нагоди освячення нового дому Божого. Кожен святий храм є часткою неба на землі та в Церкві Христовій, ми довіряємо себе Богу через молитву: і Господь навчає нас своєї одвічної божественної справедливості, істини й чесноти», — сказав владика.

Керуючий єпархією звершив нагородження всіх тих, хто зробив свій внесок у зміцнення християнських цінностей і підтримку парафіяльної громади: ордена Архистратига Михаїла був відзначений ктитор храму Юрій Чаговець, орденом святої великомучениці Катерини була нагороджена Наталія Чагоєва. Архієрейськими грамотами були нагороджені: Олександр Кравчук, Сергій Гончаров, Сергій Григор’єв, Євген Меренков, Олександр Несміян, Юрій Разуменко, Сергій Веремейчук, Марія Чаговець, Євген Чепіга і Тетяна Григор’єва.

Після нагородження митрополит Єлисей благословив усіх.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 584

Залишити відповідь