Сім’ю священника намагалися спалити заживо у власному будинку (+реквізити)

19 вересня близько 22:30 було вчинено підпал будинку протоієрея Леоніда Побігайленко, настоятеля храму на честь Нерукотворного Образу Христа Спасителя у селі Першотравневе Зміївського району Харківської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт МГ “Объектив”

Священник з сім’єю готувалися до сну, як раптом почули гучні хлопки.

«Потім відчув запах диму, – згадує події страшної ночі протоієрей Леонід Побігайленко. – Кинувся до дверей, а вони не відкриваються, їх спеціально чимось підперли зовні. Я вибрався через вікно, відкрив двері і вивів дружину з дочками на вулицю. Вже на вулиці почув постріл».

Також зловмисник підпалив машину священика і господарську будівлю. На місці правоохоронці знайшли каністри з-під бензину. Як встановили в поліції, палієм виявився 32-річний чоловік, батьки якого живуть поруч із священнослужителем.

Після скоєного злочину чоловік прийшов додому і намагався застрелитися. Куля потрапила чоловікові в плече. Зараз він знаходиться в реанімації. Всі обставини і мотив злочину в даний момент встановлює поліція.

Тим часом сім’я священнослужителя сподівається на допомогу небайдужих людей у ​​відновленні будинку.

На прохання віруючих, Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ зв’язався з отцем Леонідом та дізнався реквізити картки, на яку можна перераховувати допомогу. Батюшка та його сім’я будуть вдячні будь-якій пожертві.

РЕКВІЗИТИ

Карта ПриватБанку: 5168755433433295

Побігайленко Леонід Петрович.

Просмотров: 4056

Залишити відповідь