Предстоятель благословив велопробіг за мир в Україні до Святогірської Лаври

Вівторок, 01.10.2019 09:33

1 жовтня 2019 року вирушають паломники велопробігу зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври до Свято-Успенської Святогірської Лаври, яких благословив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Метою велопаломництва є заклик до міжконфесійного миру в Україні та популяризація здорового способу життя, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Такі велопаломництва вже є традиційними для київської парафії на честь Феодора Освяченого, яка ще 4 роки тому стала ініціатором велопаломництва з Києва до Почаєва.

Координатором велопробігу вчергове виступає настоятель цього столичного храму протоієрей Петро Семащук, який впевнений, що під час велопаломництва в людини є можливість не тільки випробувати себе фізично, а й доторкнутися до святинь та помолитися.

Уже за традицією, у велопробізі беруть участь і миряни, і священники. Під час свого шляху до Святогірської Лаври паломники будуть зупинятися в різних монастирях і храмах УПЦ, де зможуть помолитися, причаститися Святих Христових Таїн і вклонитися святиням.

Нагадаємо, що в травні цього року 20 велосипедистів подолали 450 кілометрів — від Києво-Печерської до Почаївської Лавр. Метою велопаломництва до Почаєва також був заклик до міжконфесійного миру в Україні. А в жовтні 2018 року православні велосипедисти здійснили паломництво до Святогірської Лаври за маршрутом: Київ – Лубни – Полтава – Харків – Ізюм – Святогірськ. За 6 днів вони подолали дистанцію в 720 км.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 466

Залишити відповідь