У Києві відбудеться Фестиваль православної поезії для дітей-поетів і художників

22 грудня 2019 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, в Київському Будинку вчених НАН України відбудеться І Київський фестиваль православної поезії дітей-авторів віком 7 – 15 років, у рамках якого буде проведено конкурс «Діти читають авторські вірші. Діти малюють», повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

До участі в конкурсі приймають 2-3 авторські вірші та малюнки дітей за тематикою: духовні цінності, вірші, присвячені родині, Церкві, Батьківщині та інше.

Отримати бланк заяви на участь, надіслати вірші та фото малюнків можна за адресою: [email protected]

Вірші потрібно надсилати в текстовому форматі WORD, а також фото малюнків у форматі JPEG або PDF.

За додатковою інформацією можна телефонувати організаторам за телефонами: 050-648-56- 63, 098-238-15-78.

Наразі фестиваль проводиться для дітей Києва та Київської області.

За результатами конкурсу в альманасі (за бажанням батьків) будуть видані 1-2 кращі вірші і малюнки переможців конкурсу, а також відбудеться зустріч, нагородження і виступи дипломантів у Київському Будинку вчених (вул. Володимирська, 45 а / вхід вільний). Також планується виставка робіт авторів – юних художників.

Творчий проект «Київський фестиваль православної поезії» стартував 29 вересня 2019 року та зібрав у попередніх турах біля 80 дорослих конкурсантів віком від 15 років. За результатами конкурсу було видано перший альманах, в якому надруковані вірші і фото 50 лауреатів і дипломантів, вступні слова членів журі. Голова творчого проекту – поет, автор-виконавець, лауреат Міжнародних фестивалів “Червона Рута” і “Доля” протоієрей Роман Барановський, настоятель храму на честь святителя Михаїла, першого Митрополита Київського Заступник голови – поет-музикант Олексій Ахаїмов (організатор та член журі міжнародних фестивалів сучасної православної авторської пісні, керівник студії DелоБЛАГО.

Організатори Фестивалю: Сестринство на честь св. прпмц. Єлизавети при храмі свт. Михаїла, першого митрополита Київського; творча студія «DелоБЛАГО».

Одним із головних завдань організатори вважають підтримку сучасної духовної поезії православних авторів у м. Києві та в Україні взагалі. 

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 290

Залишити відповідь