Духовенство і віруючі Вінниччини звернулися до Президента з приводу утисків релігійних громад УПЦ

П’ятниця, 06.12.2019 09:09

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан передали до Офісу Президента України відкрите звернення духовенства і віруючих Вінницької та Тульчинської єпархій із приводу утисків релігійних громад УПЦ з боку представників влади і «ПЦУ» до Президента України, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Вінницької єпархії.

У зверненні, зокрема, йдеться про утиски, яких зазнають релігійні громади УПЦ на Вінничині, оскільки, як наголосили в єпархіях, начальник Відділу у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький діє виключно в інтересах «ПЦУ».

У зверненні йдеться про відпрацьовані рейдерські схеми, які застосовують прихильники «ПЦУ» для захоплення храмів. А також про те, що митрополиту Вінницькому і Барському Варсонофію вже майже рік із різних, зазвичай надуманих, причин відмовляють у державній реєстрації як керівника єпархії, про міжконфесійний конфлікт у селі Лука-Мелешківська, викликаний спробою захоплення місцевого Преображенського храму.

Звернення підписало 25 тисяч 265 людей з-поміж духовенства і віруючих Вінницької та Тульчинської єпархій УПЦ.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 221

Залишити відповідь