Предстоятель очолив урочисте богослужіння у Ніжині (+відео)

Понеділок, 09.12.2019 12:01

8 грудня 2019 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті священномученика Климента Римського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Перед богослужінням архієреї, духовенство та віряни урочисто зустрічали Блаженнішого Архіпастиря.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Шумський Іов, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Діонісій (Константинов), єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Дубенський Пимен, єпископ Згурівський Амвросій, гості у священному сані та духовенство єпархії.

За літургією була звершена хіротонія намісника Свято-Климентовського Інкерманського чоловічого монастиря архімандрита Каліника (Чернишова) у єпископа Бахчисарайського, вікарія Сімферопольської єпархії.

За Літургією була піднесена сугуба молитва про єдність Православної Церкви. Також священнослужителі та віряни помолились про успішну реалізацію миротворчого процесу та настання миру на сході України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та згідно з рішенням Священного Синоду від 6 грудня 2019 року (Журнали №28, №29), у неділю 8 грудня, особливі молитви на підтримку миротворчих ініціатив Української Держави щодо врегулювання конфлікту на Донбасі підносились в усіх храмах єпархій УПЦ.

Богослужіння завершилось чином вручення жезла новому єпископу. Предстоятель звернувся до владики Каліника зі Словом і вручив йому архієрейський жезл. Ієрарх подав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав керуючого єпархією митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента з днем пам’яті небесного покровителя.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1445

Залишити відповідь