Блаженніший Митрополит Онуфрій передав Олександрівській лікарні апарат штучного дихання та засоби захисту для медиків (+відео)

30 березня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври лікарів Олександрівської міської клінічної лікарні міста Києва, щоби вручити їм апарат штучного дихання та індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На зустрічі були присутні заслужений лікар України, доктор медичних наук, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ольга Анатоліївна Голубовська, завідувача інфекційного відділення Мінова Людмила Володимирівна, завідувач реанімаційного відділення Куценко Олексій Васильович та народний депутат України, президент Міжнародного благодійного фонду Вадим Владиславович Новинський.

Міжнародний благодійний фонд пожертвував Українській Православній Церкві необхідне обладнання для ефективної протидії коронавірусу, яке Блаженніший Митрополит Онуфрій передав Олександрівській клінічній лікарні.

Архіпастир розповів про ставлення Церкви до проблем, які виникли в Україні, як і в усьому світі у зв’язку з пандемією, наголосив на жертовності служіння і священнослужителів, і медичного персоналу в умовах карантину.

Ольга Анатоліївна розповіла про стан справ у міських лікарнях, про особливості захворювання на COVID-19, форми перебігу хвороби та масштабність її наслідків та від імені усіх медичних працівників подякувала Його Блаженству за цінний подарунок. Предстоятель побажав усім лікарям Божої допомоги в несенні їхньої служби та благословив їх.

Нагадуємо, що раніше Блаженніший Митрополит Онуфрій передав медобладнання і захисні костюми дитячій лікарні в Чернівцях.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2509

Залишити відповідь