Петиція на захист УПЦ, яку подала вірянка Рівненської єпархії, за тиждень зібрала майже необхідну для розгляду кількість підписів
29 червня 2023 року вірянка Української Православної Церкви, Голова рівненського осередку ГО “Миряни” Тетяна Царук отримала відповідь від Рівненської обласної ради про те, що петицію, яку вона подала щодо скасування Рішення Рівненської обласної ради від 10 квітня 2023 року за №699 «Про питання заборони Української Православної Церкви” зареєстровано. Про це повідомляєДОКЛАДНІШЕ →