У Покровському храмі села Куликівка на Буковині освятили оновлений престол

1 жовтня 2023 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита звершив освячення оновленого престолу в храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці у селі Куликівка Герцаївського благочиння Чернівецько-Буковинської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії.

Архієрею співслужили настоятель парафії ієрей Крістіан Флуєраш та священники єпархії.

Під час богослужіння духовенство та віряни молилися про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці Літургії єпископ Никита привітав настоятеля зі значною подією в житті храму та виголосив слова настанови, а також вручив благословенну архієрейську грамоту священнику Крістіану та парафіянам храму. Насамкінець настоятель храму подякував владиці Никиті за освячення оновленого престолу та звершене богослужіння, а духовенству та вірянам за соборну молитву.

Просмотров: 448