Священник УПЦ, який евакуював з окупованого села понад півтори тисячі мирних жителів, обраний першим номінантом конкурсу «Люди, які вразили нас міцністю та жагою до відновлення»

29 грудня 2023 року завершився перший конкурс від медіапроєкту «Незламні.City» – «Люди, які вразили нас міцністю та жагою до відновлення». Протягом тижня мешканці Бучі, Ірпеня, Гостомеля та навколишніх населених пунктів району голосували за номінантів. Найбільшу кількість голосів отримав настоятель Димитрівського храму с. Пилиповичі Київської єпархії УПЦ протоієрей Борис Ковальчук, який під час окупації села російськими військами, допоміг евакуювати понад півтори тисячі мирних жителів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на nezlamni.city.

За результатами конкурсу за священника УПЦ проголосувало 3 900 осіб.

Протоієрей Борис Ковальчук провів п’ять евакуаційних виїздів із села Пилиповичі. Щоразу, коли священник повертався назад, він привозив ліки та продукти для жителів, які не могли одразу евакуюватися.

В кожній колоні з біженцями першим їхав завжди отець Борис, щоб у разі обстрілу перший удар взяти на себе. Також священник УПЦ вивіз 11 тіл загиблих військовослужбовців ЗСУ.

Наразі отець Борис продовжує відвідувати військових на фронті, возить волонтерську та гуманітарну допомогу, а також надає духовну та моральну підтримку українським Захисникам.

Просмотров: 7157