Військовий відділ УПЦ розпочав Хресний хід із чудотворними святинями лікарнями та шпиталями України

Середа, 25.04.2018 12:57

Військові, які перебувають на лікуванні у різних медичних закладах, зможуть помолитися перед іконам та мощами святих-цілителів, наданих  Грецькою і Кіпрською Православними Церквами.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Синодальний відділ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України 20 квітня 2018 року розпочав Всеукраїнську Хресну ходу з іконами та мощами святих цілителів військовими шпиталями та лікарнями, у яких перебувають на лікуванні учасники АТО. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на kapelan.org.ua.

У Хресній ході прийматимуть участь військові священики (капелани) та ветерани АТО. Всім, хто перебуває на лікуванні, буде надана можливість помолитися перед іконами та мощами святих цілителів Пантелеймона, Агапіта Печерського, Луки Кримського, Косми та Даміана, а також  мощами інших цілителів, які були надані Грецькою і Кіпрською Православними Церквами.

З метою інформування суспільства про  духовно-пастирську опіку військовослужбовців духовенством  УПЦ, Хресна хода  включатиме мобільну фотовиставку: «Сторінки пастирського служіння військового духовенства Української Православної Церкви».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1174

Залишити відповідь