22 листопада, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну літію біля Меморіалу пам’яті жертв голодоморів в Україні (вул. Лаврська, 3).
Його Високопреосвященству співслужили єпископи: Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай, голова Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, благочинні м. Києва та духовенство Київських духовних шкіл.
У поминальному заході також взяли участь викладачі та студенти Київських духовних шкіл, сестри милосердя з сестринства на честь преподобної мучениці Єлисавети та інокині Варвари.
В день 80-ї річниці Голодомору у храмах Української Православної Церкви будуть відслужені заупокійні богослужіння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ. Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з нагоди скорботної дати 80-ї річниці Голодомору >>>
Просмотров: 14