У Неділю перед Богоявленням Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію в кафедральному соборі Чернівців

15 січня 2023 року, у Недiлю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну лiтургiю у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієреї, духовенство єпархії та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до буковинської пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Архіпастир цього дня підніс молитви про жертв трагедії, що трапилась напередодні у м. Дніпрі внаслідок ракетного обстрілу — за одужання поранених та упокій загиблих.

Виголосивши відпуст, Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав вірян з неділею та благословив паству.

Нагадаємо, 14 січня Предстоятель очолив святкове богослужіння та відвідав дітей, якими опікується монастир у Банченах.

Просмотров: 5595