Клірик Київської єпархії доставив гуманітарну допомогу для військових та жителів прифронтових міст Донеччини

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятель Архангело-Михайлівського храму села Білогородка Київської єпархії протоієрей В’ячеслав Лазорик здійснив гуманітарну поїздку на Схід України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на mitropolia.kiev.ua.

У ході гуманітарної місії священник відвідав військовослужбовців, які захищають Україну від агресивного російського вторгнення, а також прифронтові міста Бахмут, Курахово та навколишні населені пункти, де люди живуть під постійними обстрілами, без тепла, світла, з недостатком продуктів харчування та ліків.

До складу гуманітарної допомоги, яку транспортував отець В’ячеслав, входили: одяг, обігрівачі, ліки та продукти харчування. Захисники України отримали також термогрілки для рук, хімічні устілки, шкарпетки, окопні свічки, зроблені дітьми парафіян і теплий одяг. Усе це вдалося зібрати завдяки старанням вірян Білогородки.

Також клірик Київської єпархії передав допомогу у Святогірську лавру, Покровський жіночий монастир у Лимані, скит в ім’я святителя Іонна Шанхайського в Адамівці, цивільному населенню Ізюма, Слов’янська, Дружківки, Костянтинівки, Часового Яру, Покровського та Селідова.

Просмотров: 269