Блаженніший митрополит Онуфрій: Храм навчає любити Бога

4 грудня під час Літургії у Свято-Введенському жіночому монастирі Чернівців Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до сестер обителі та чисельних вірян із словами проповіді. Він наголосив на важливості церковної молитви для духовного вдосконалення кожного християнина.

Читайте також: ЧЕРНІВЦІ. Предстоятель очолив Літургію у день престольного свята Введенського монастиря

Діва Марія після свого входження у Святеє Святих перебувала там у постійній молитві. Цей приклад важливий для всіх, хто прагне духовного розвитку.

Блаженніший владика зосередив увагу на тому, що молитва є важливою частиною життя християнина. Можна і потрібно молитися вдома. «Проте, головне місце, де людина отримує від Бога духовні сили для боротьби із гріхом та укріплення в чеснотах – це храм Божий. Немає значення чи храм просторий, чи малий, чи може він перебудований з якогось побутового приміщення і не такий величний, як інші. … У храмі людина зростає у міру духовного віку Христа. Навіть якщо людина й дуже зайнята, чи має багато обов’язків, чи немічна, вона повинна в міру своїх сил вдвідувати Божий храм. Тут, у храмі, ми отримуємо благодать, яка допомагає людині духовно вдосконалюватися, ставати добрішою. Тут ми навчаємося любити Бога, а в Бозі любити і свого ближнього».

Читайте також: Блаженніший Митрополит Онуфрій: Доки є жертовна любов, буде існувати світ

Просмотров: 1093