Поліція попереджає про відповідальність за хибні виклики з наклепами про храми УПЦ

Поліція вкотре наголошує про відповідальність за хибні виклики та просить не відбирати у них час для справді важливих викликів, особливо, у військовий час. Про це повідомили у прес-службі Білоцерківської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Зазначається, що у соціальних мережах розповсюджується неправдива інформація, нібито в монастирі святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Біла Церква було виявлено групу диверсантів і, навіть, двох було ліквідовано при затриманні. Правоохоронні органи спільно з теробороною через хибні сигнали неодноразово перевіряли храми Української Православної Церкви у м. Біла Церква і не виявили жодного разу ні зброї, ні диверсантів.

“Поліція вкотре наголошує про відповідальність за хибні виклики та просить не відбирати у них час для справді важливих викликів, особливо, у військовий час. Хто розповсюджує таку інформацію, працює на користь ворогу, а не сприяє єдності народу України”, – передали позицію правоохоронців у єпархіальній прес-службі.

Просмотров: 4745