У Рівненській єпархії привітали парафіянку Ірину Гусєву із завоюванням срібної медалі на Паралімпійських іграх в Токіо

У Рівненській єпархії привітали парафіянку кафедрального собору м. Рівне Ірину Гусєву із завоюванням срібної медалі на Паралімпійських іграх в Токіо 28 серпня 2021 року. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку у фейсбук “Рівне православне”.

“Щиро вітаємо прихожанку нашого Свято-Воскресенського собору м. Рівне із завоюванням срібної медалі на Паралімпійських іграх в Токіо, – йдеться у повідомленні. – Бажаємо міцного здоров’я, Божого благословіння, успіхів, нових досягнень, і надалі залишатись завжди вірною Богу і Його заповідям!”

Ірина Гусева – 34-річна українська парадзюдоїстка, представниця Рівненської області. Паралімпіада-2020 – друга в її кар’єрі. У 2016 році у Ріо-де-Жанейро Ірина здобула “срібло”. Крім “срібла” на Іграх у Ріо-де-Жанейро, в активі Гусєвої дві медалі чемпіонатів світу з дзюдо. У 2014 році вона виграла “золото”, а у 2018 році – “срібло”. Ірина Гусєва виступає у класі B2 – серед спортсменів із вадами зору.

Паралімпійські (параолімпійські) ігри — міжнародні спортивні змагання для людей з інвалідністю. Традиційно проводяться після Олімпійських ігор, а починаючи з 1992 — на тих же аренах, що й Олімпійські ігри. Паралімпіада в Токіо проходить з 24 серпня по 5 вересня. Всього спортсмени зі 168 країн розіграють 540 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Просмотров: 423